Juniorski tim Kragujevac Wild Boarsa ostvario je pobedu u prvom meču sezone, na svom terenu, protiv Jagodina Black Hornetsa, rezultatom 20:7.

U prvom poluvremenu, koje je završeno bez poena, Kragujevčani su propustili nekoliko prilika da dođu do tačdauna, ali su sve to nadoknadili u nastavku.

Na startu treće četvrtine došli su u vođstvo pasom Alekse Đokića ka Nebojši Protiću, ali su Jagodinci odmah preokrenuli, trčanjem Bogdana Pavlovića, kom je prethodilo sjajno vraćanje kik-ofa – 7:6.

Međutim, radost Jagodinaca nije dugo trajala. Đokić je trčanjem vratio domaće u vođstvo, a sve dileme oko pobednika otklonio je Đorđe Dimitrijević, vraćanjem fambla.

juniori-jagodina

Uz službenu pobedu nad Kraljevo Royal Crownsima, Divlji veprovi su se osamili na čelu tabele, kao jedini neporaženi tim grupe „Jug“, a ligaški deo prvenstva završiće gostovanjem u Nišu, prvog vikenda novembra.

Kragujevac Wild Boars – Jagodina Black Hornets 20:7 (0:0, 0:0, 6:7, 14:0)

Pomoćni teren stadiona „Čika Dača“. Gledalaca: 50.